Вкупни огласи : 100

0 хаусмајстор | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Хаусмајстор

Отворени се повеќе работни места за хаусмајстори од повеќе области и тоа: (електрика,машинство,браварство,одржување на к...

  пред 1 седмица - Pабота -   Skopje - 6.14км

-- ден

Зачувај
5 Nova maska kosula RUSHMORE, so etiketa! | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Nova maska kosula RUSHMORE, so etiketa!

Nova maska kosula so etiketa od renomiraniot svetski brend Rushmore. Broj: 4, odgovara na L, boja: bledo plava, materija...

Ф   пред 2 седмици - Мода -   Skopje - 6.14км

1,500 ден

Зачувај
2 ПРОДАВАМ ШЕСТОСЕД 6000 ДЕН. | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
ПРОДАВАМ ШЕСТОСЕД 6000 ДЕН.

ПРОДАВАМ ОДЛИЧНО СОЧУВАН ШЕСТОСЕД 6000 ДЕН. ТЕЛ. 070464710 ДАНИЦА

Ф   пред 3 седмици - Дом и семејство -   Skopje - 6.14км

6,000 ден

Зачувај
1 ORDER: iPhone XS MAX 64gb, 256gb, 512gb Full Package Box - Factory Sealed | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
ORDER: iPhone XS MAX 64gb, 256gb, 512gb Full Package Box - Factory Sea...

24 Hrs WhatsApp Chat: +2347066914934Email: bestbuy4u1@yahoo.comApple iPhone XS Max 64GB (Unlocked) Confirmed order...

Ф   пред 3 седмици - Технологија -   Skopje - 6.14км

-- ден

Зачувај
1 Minelab GPX 5000 Gold Detector with Black Padded Carry Bag and 2 Search Coils | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Minelab GPX 5000 Gold Detector with Black Padded Carry Bag and 2 Searc...

Item specificsCondition: A brand-new item in its original packaging Brand: MinelabModel: GPX 5000Intended Use: G...

Ф   пред 3 седмици - Технологија -   Skopje - 6.14км

2,500 ден

Зачувај
0 Audi a3 1.9 | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Audi a3 1.9

Audi a3 1.9 2006 god. , regist. cela god , napraven golem servis i novi gumi m+s (moze da se vidi vo sekoe vreme) cena:...

Ф   пред 3 седмици - Автомобили -   Skopje - 6.14км

324,000 ден

Зачувај
0 продавам стан | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Продавам стан

Се продава двособен реновиран стан во Карпош 4 во близина на City Mall, на 4 кат најгоре со кров и подрум, а може и заме...

Ф   пред 3 седмици - Живеалишта -   Skopje - 6.14км

3.29 ден

Зачувај
1 Chevrolet mk CRUZE 2.0 TDI 120KW/163KS DIZEL 2014 Godina | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Chevrolet mk CRUZE 2.0 TDI 120KW/163KS DIZEL 2014 Godina

Chevrolet CRUZE 2.0 TDI 120KW/163KS DIZEL 2014 Godina - Registrirano 12 meseci (02/2020).- So voziloto dobivate i...

Ф   пред 1 месец - Автомобили -   Skopje - 6.14км

-- ден

Зачувај
1 original samsung galaxy s9 plus Available for sale | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Original samsung galaxy s9 plus Available for sale

Сосема нов оригинален производ за продажба.Запечатен во кутија со комплетна опрема1 година меѓународна гаранција.К...

Ф   пред 1 месец - Технологија -   Skopje - 6.14км

550 ден

Зачувај
0 Продавам 4-собен стан во Аеродром - Три Бисери | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Продавам 4-собен стан во Аеродром - Три Бисери

Продавам 4-собен стан во Аеродром - Три Бисери, 100 м2 (3 спални, дневна,трпезарија, кујна, бања, купатило, 2 тераси, по...

Ф   пред 1 месец - Живеалишта -   Skopje - 6.14км

-- ден

Зачувај
4 STAN POD KIRIJA KISELA VODA DO EKONOMSKOTO UCHILISHTE | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
STAN POD KIRIJA KISELA VODA DO EKONOMSKOTO UCHILISHTE

Se izdava stan vo Kisela Voda na Ivan Kozarev 47 (do Ekonomskoto uchilishte); Kompletno namesten so dodatoci kako mashin...

Ф   пред 1 месец - Живеалишта -   Skopje - 6.14км

12,000 ден

Зачувај
2 ПРОДАВАМ ШЕСТОСЕД 6000 ДЕН. | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
ПРОДАВАМ ШЕСТОСЕД 6000 ДЕН.

ПРОДАВАМ ОДЛИЧНО СОЧУВАН ШЕСТОСЕД 6000 ДЕН. ТЕЛ. 070464710 ДАНИЦА

Ф   пред 2 месеци - Дом и семејство -   Skopje - 6.14км

6,000 ден

Зачувај

Дали добивате нешто за продажба или изнајмување?

Продадете ги вашите производи и услуги преку интернет БЕСПЛАТНО. Тоа е полесно отколку што мислите!
Почни сега!
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.