Вкупни огласи : 9

0 Baram cimerka za vo Bitola | Македонија, Bitola, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Baram cimerka za vo Bitola

Baram edna ili dve cimerki za vo Bitola, so veke najden stan vo blizina na pedagoskiot fakultet i visokata skola

  пред 3 седмици - Живеалишта -   Bitola - 0км

-- ден

Зачувај
4 Opel Vectra 2.0 DTI | Македонија, Bitola, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Opel Vectra 2.0 DTI

Se prodava Opel Vectra 2.0 DTIRegistrirana do 09.2019 so zelen kartonKolata e vo dobra sostojba, motorot e vo odlicn...

Ф   пред 4 месеци - Автомобили -   Bitola - 0км

105,000 ден

Зачувај
7 Reusable and Ecological Cloth Diaper | Македонија, Bitola, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Reusable and Ecological Cloth Diaper

Somos una empresa que vende pañales de tela reutilizables y ecológicos para bebés. Nuestros pañales están confeccionados...

  пред 7 месеци - Дом и семејство -   Bitola - 0км

470 ден

Зачувај
1 Original sony PS4 pro Whatsapp:+971526901924 | Македонија, Bitola, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Original sony PS4 pro Whatsapp:+971526901924

Сосема нов оригинален производ за продажба.Запечатен во кутија со комплетна опрема1 година меѓународна гаранција.К...

Ф   пред 8 месеци - Технологија -   Bitola - 0км

250 ден

Зачувај
0 Se izdava Stan vo Bitola | Македонија, Bitola, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se izdava Stan vo Bitola

Se izdava opremen stan vo centarot Na Bitola.150 e Tel .075624111

Ф   пред 9 месеци - Живеалишта -   Bitola - 0км

9,000 ден

Зачувај
6 Imam Za prodazba Kuka Vo bitola At pazar (stara carsija) | Македонија, Bitola, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Imam Za prodazba Kuka Vo bitola At pazar (stara carsija)

Imam za prodazba kuka vo Bitola At Pazar, kukata ima 5 sobi, 142 m2. Legalizirana nema hipoteka.Site davacki plateni.

  пред 1 година - Живеалишта -   Bitola - 0км

3,050,000 ден

Зачувај
0 Komoda | Македонија, Bitola, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Komoda

Се продава комода, во одлична состојба. Димензии: Должина 1,45 цм; Висина 92 цм; Ширина 47 цм.

Ф   пред 1 година - Дом и семејство -   Bitola - 0км

4,500 ден

Зачувај
4 Кујна и шпорет | Македонија, Bitola, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Кујна и шпорет

Се продава кујна, релативно нова, добро сочувана во одлична состојба. Се продава заедно со шпорет. (но може и без) Димен...

Ф   пред 1 година - Дом и семејство -   Bitola - 0км

200 ден

Зачувај
5 BATERISKA BORMASINA | Македонија, Bitola, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
BATERISKA BORMASINA

Nova 12V litiumska baterija so brz polnac vo plasticen kufer germansko proizvodstvo prakam po kargo Info na tel 078 757...

  пред 1 година - Дом и семејство -   Bitola - 0км

3,000 ден

Зачувај

Дали добивате нешто за продажба или изнајмување?

Продадете ги вашите производи и услуги преку интернет БЕСПЛАТНО. Тоа е полесно отколку што мислите!
Почни сега!
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.