Вкупни огласи : 207

0 Prodavam tendzercinja za corba i gotveni jadenja | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Prodavam tendzercinja za corba i gotveni jadenja

Prodavam tenjdzerdzinja za corba i gotveni jadenja skroz novi od poznatiot brend LAVA ..20 evra parce ima prostor za dog...

Ф   пред 7 часови - Pабота -   Skopje - 2.5км

1,200 ден

Зачувај
1 Prodavam label printer brother | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Prodavam label printer brother

Pridavam label printer brother ql-700 .printerot e kupen po greska I voopsto ne e koristen.seustee e pod garancija. Cena...

Ф   пред 7 часови - Технологија -   Skopje - 2.5км

6,000 ден

Зачувај
5 SE PRODAVA KOVANA PORTA - ODLICNA CENA | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
SE PRODAVA KOVANA PORTA - ODLICNA CENA

Se prodava kovana porta po odlicna cena, so dimenzii: dolzina 367 cm i visina vo najvisokiot del 188 cm a kraevite 163 c...

Ф   пред 1 ден - Дом и семејство -   Skopje - 2.5км

21,500 ден

Зачувај
3 Roleri | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Roleri

Detski rolerki 30-33 br.

Ф   пред 3 денови - Мода -   Skopje - 2.5км

1,000 ден

Зачувај
10 Се продава стан во строг Центар, до зградата на Европска Унија | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Се продава стан во строг Центар, до зградата на Европска Унија

Се продава стан до зградата на Европска Унија, во строг Центар, една дневна и две спални соби, кујна, шпајз и две тераси...

Ф   пред 6 денови - Живеалишта -   Skopje - 2.5км

-- ден

Зачувај
9 ИЗДАВАМ НОВ НЕВСЕЛУВАН СТАН | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
ИЗДАВАМ НОВ НЕВСЕЛУВАН СТАН

Се издава нов стан на први кат за деловен објект(канцеларии) 58m2 со две простории и двете излеваат на тараса,ходник,опр...

  пред 1 седмица - Живеалишта -   Skopje - 2.5км

-- ден

Зачувај
10 PRODAVAM MERCEDES E320 AVANGARD | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
PRODAVAM MERCEDES E320 AVANGARD

MERCEDES E320 DIZEL 205KS AVANGARD. AVTOMATSKI MENUVAC. KUPEN OD PRV GAZDA OD GERMANIJA PRED 5 GODINI. REALNA KILOMETRAZ...

Ф   пред 1 седмица - Автомобили -   Skopje - 2.5км

340,000 ден

Зачувај
6 PRODAVAM FORD MUSTANG GT 4.6L V8 CABRIO | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
PRODAVAM FORD MUSTANG GT 4.6L V8 CABRIO

FORD MUSTANG GT 4.6L V8 CABRIO, EDINSTVEN VO MAKEDONIJA. SE NA NEGO E FABRICKI, NOVI GUMI, NAPRAVEN SERVIS, CUSTOM IZDUV...

Ф   пред 1 седмица - Автомобили -   Skopje - 2.5км

572 ден

Зачувај
10 ИЗДАВАМ СТАН ВО КАРПОШ 4 | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
ИЗДАВАМ СТАН ВО КАРПОШ 4

Издавам комплетно наместен стан, штотуку реновиран, во уредна состојба.Греењето е на струја,а има дополнително и клима...

Ф   пред 1 седмица - Живеалишта -   Skopje - 2.5км

-- ден

Зачувај
4 Japanska Akita (Akita-Inu) mužjak, star 7 meseci | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Japanska Akita (Akita-Inu) mužjak, star 7 meseci

Prodajem mužjaka Japanske Akite (Akita-Inu) oštenjenog 03.10,2019. godine.Očišćen od parazita, vakcinisan i revakcinis...

Ф   пред 1 седмица - Животни -   Skopje - 2.5км

-- ден

Зачувај
2 patiki | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Patiki

Vans broj 39 nenoseni orginal

Ф   пред 2 седмици - Мода -   Skopje - 2.5км

3,000 ден

Зачувај
0 СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ

СЕ ИЗДАВА НЕНАМЕСТЕН СТАН ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ ВО БЛИЗИНА НА ЦРКВАТА НА МИРНА ЛОКАЦИЈА ВО ЗГРАДА СО ТРИ СПРАТА.СТАНОТ Е СО...

Ф   пред 2 седмици - Живеалишта -   Skopje - 2.5км

-- ден

Зачувај

Дали добивате нешто за продажба или изнајмување?

Продадете ги вашите производи и услуги преку интернет БЕСПЛАТНО. Тоа е полесно отколку што мислите!
Почни сега!
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.