Вкупни огласи : 323

3 Се издава стан во К.Вода | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Се издава стан во К.Вода

Се издава стан во К.ВодаСтаноте наместен.Се наоѓана главнатаулица послеопштината спроти Тинекс. На 1 спрат има 2 соби м...

Ф   пред 9 месеци - Живеалишта -   Skopje - 1.39км

10,000 ден

Зачувај
0 Frizer/frizerka//ucenik/ucenicka | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Frizer/frizerka//ucenik/ucenicka

Frizerski salon vo centarot na Skopje ima potreba od frizer/frizerka so rabotno iskustvo 071/285290

  пред 9 месеци - Pабота -   Skopje - 1.39км

-- ден

Зачувај
3 Продавам шпорет на дрва | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Продавам шпорет на дрва

Продавам шпорет на дрва марка Алфа Врање во одлична состојба цена по договор

Ф   пред 9 месеци - Дом и семејство -   Skopje - 1.39км

-- ден

Зачувај
1 Монитор | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Монитор

Се продава монитор, многу малку користен, во комплет со звучници

Ф   пред 9 месеци - Технологија -   Skopje - 1.39км

3,500 ден

Зачувај
10 ИЗДАВАМ НОВ НЕВСЕЛУВАН СТАН | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
ИЗДАВАМ НОВ НЕВСЕЛУВАН СТАН

Се издава нов празен стан 58m2 на први кат за деловен објект(канцеларии) со две простории и двете излеваат на тараса,ход...

Ф   пред 9 месеци - Живеалишта -   Skopje - 1.39км

15,000 ден

Зачувај
0 Nargila | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Nargila

Se prodava nargile

Ф   пред 9 месеци - Живеалишта -   Skopje - 1.39км

1,500 ден

Зачувај
10 Продажба или замена на стан во Топанско поле за стан од Карпош до Ѓорче и С.Двор | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Продажба или замена на стан во Топанско поле за стан од Карпош до Ѓорч...

Продажба на стан комплетно реновиран со лифт на 6 спрат, во Т.Поле  или замена за стан од Карпош до Ѓорче Петров од...

Ф   пред 9 месеци - Живеалишта -   Skopje - 1.39км

45,000 ден

Зачувај
5 Женска и машка облека | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Женска и машка облека

Женска и машка облека за сите возрасти

Ф   пред 9 месеци - Мода -   Skopje - 1.39км

-- ден

Зачувај
10 Женска и машка облека | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Женска и машка облека

Женска и машка облека за сите возрасти по поволни цени

Ф   пред 9 месеци - Мода -   Skopje - 1.39км

-- ден

Зачувај
5 Prodazba na kukja | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Prodazba na kukja

Se peodava kukja vo s.Sisevo. 300m2

Ф   пред 10 месеци - Живеалишта -   Skopje - 1.39км

-- ден

Зачувај
0 Издавам 2 стана кај Педагошка | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Издавам 2 стана кај Педагошка

Изнајмувам 2 стана кај Педагошка, комплетно и убаво опремени со мебел и електрични уреди. Становите се двособни, имаат е...

Ф   пред 10 месеци - Живеалишта -   Skopje - 1.39км

-- ден

Зачувај
5 Samsung Galaxy A6 | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Samsung Galaxy A6

Se prodava Samsung Galaxy A6 2018 3Gb RAM / 32Gb Vnatresna MemorijaTelefonot e kupen od Ledikom i raboti na site mrezi....

Ф   пред 10 месеци - Технологија -   Skopje - 1.39км

7,500 ден

Зачувај

Дали добивате нешто за продажба или изнајмување?

Продадете ги вашите производи и услуги преку интернет БЕСПЛАТНО. Тоа е полесно отколку што мислите!
Почни сега!
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.