Вкупни огласи : 317

4 ПРОДАВАМ LADA 110 | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
ПРОДАВАМ LADA 110

ПРОДАВАМ LADA 110, произведена 2000 год. поминати 89.000 км, бензинец, во одлична состојба, моторзачуван, редовно серви...

Ф   пред 1 седмица - Автомобили -   Skopje - 4.1км

-- ден

Зачувај
4 ПРОДАВАМ LADA 110 | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
ПРОДАВАМ LADA 110

ПРОДАВАМ LADA 110, произведена 2000 год. поминати 89.000 км, бензинец, во одлична состојба, мотор зачуван, редовно серви...

Ф   пред 1 седмица - Автомобили -   Skopje - 4.1км

-- ден

Зачувај
4 Se izdava namesten stan | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se izdava namesten stan

Izdavam opremen stan 40 m2 vo Kapistec na top lokacija vo blizina na Zebra,beli zgradi,3 kat so lift,parno i 1 terasa.Po...

Ф   пред 1 седмица - Живеалишта -   Skopje - 4.1км

11,000 ден

Зачувај
5 Se izdava opremen stan | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se izdava opremen stan

Se izdava opremen stan vo Kapistec,na posledna 23ka-Beli zgradi,3 kat,so lift i parno.Orientacija jug.Pogoden za samci,s...

Ф   пред 2 седмици - Живеалишта -   Skopje - 4.1км

1 ден

Зачувај
2 Opel Corsa 2005 1.0 | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Opel Corsa 2005 1.0

Opel Corsa 20051.0 Benzin Plinmala potrosnja

Ф   пред 3 седмици - Автомобили -   Skopje - 4.1км

132,000 ден

Зачувај
4 Izdavam namesten stan | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Izdavam namesten stan

Izdavam namesten stan vo Kapistec kaj Zebra,40 m2 so lift i parno,3 kat,orientacija jug.Ima dnevna soba i kujna plus edn...

Ф   пред 3 седмици - Живеалишта -   Skopje - 4.1км

11,000 ден

Зачувај
5 СЕ ПРОДАВА ЕЛЕКТРИЧЕНКОТЕЛ ЗА ПАРНО VTK „KOLAROV“ 12 KW | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
СЕ ПРОДАВА ЕЛЕКТРИЧЕНКОТЕЛ ЗА ПАРНО VTK „KOLAROV“ 12 KW

Се продава ЕЛЕКТРИЧЕНКОТЕЛ  ЗА ПАРНО VTK „KOLAROV“ 12 KW,со два грејачи, пумпа LeonardoGPD25-6S, експанзионен сад,...

Ф   пред 3 седмици - Дом и семејство -   Skopje - 4.1км

-- ден

Зачувај
1 Biro za kompjuter | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Biro za kompjuter

Se prodavam biro za kompjuter

Ф   пред 1 месец - Дом и семејство -   Skopje - 4.1км

2,500 ден

Зачувај
0 Prodavam termo | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Prodavam termo

Prodavam termo pecks 6kw so gratis mermerna ploca

Ф   пред 1 месец - Дом и семејство -   Skopje - 4.1км

3,500 ден

Зачувај
2 Се продава дуќан на атрактивна локација Скопје | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Се продава дуќан на атрактивна локација Скопје

ДУЌАН НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈАСе продава дуќан на атрактивна локација во општина Центар во Скопје позади Универзална сала...

Ф   пред 1 месец - Живеалишта -   Skopje - 4.1км

-- ден

Зачувај
0 работници во производство | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Работници во производство

Компанија има потреба од работници за работа на машини за производство како и бравари, заварувачи и општи работници. Се...

  пред 1 месец - Pабота -   Skopje - 4.1км

-- ден

Зачувај
3 Продавам детско седиште NANIA за автомобил, за 2000 денари | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Продавам детско седиште NANIA за автомобил, за 2000 денари

Продавам детско седиште NANIA за автомобил, користено 2 години, произведено во Франција,со европски стандарди за квалите...

Ф   пред 1 месец - Дом и семејство -   Skopje - 4.1км

2,000 ден

Зачувај

Дали добивате нешто за продажба или изнајмување?

Продадете ги вашите производи и услуги преку интернет БЕСПЛАТНО. Тоа е полесно отколку што мислите!
Почни сега!
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.