Вкупни огласи : 135

3 Големопродажна цена за iPhone на Apple | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Големопродажна цена за iPhone на Apple

We sell a wholesale product and sell our entire product at a lower price.Here are the cell phones we sell below:Appl...

  пред 1 ден - Технологија -   Skopje - 7.63км

-- ден

Зачувај
0 SE PRODAVA LED SIJALICI NOVI | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
SE PRODAVA LED SIJALICI NOVI

SE PRODAVA LED SIJALINCI NOVI NE ISKORISTENI H4 I H7H4 P6 MINI 100W 20000LM 6500K CENA 1000 DEN H7 100W 20000LM 6500...

Ф   пред 6 денови - Автомобили -   Skopje - 7.63км

1,000 ден

Зачувај
0 LADA 110 | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
LADA 110

Prodavam LADA 110 registrirana do dekemvri 2019 god. so pominati 80.000 km.proizvedena 2004 god.

Ф   пред 2 седмици - Автомобили -   Skopje - 7.63км

65 ден

Зачувај
7 Se prodava kuka vo Nov Dojran | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava kuka vo Nov Dojran

Kukata e na odlicna lokacija i e dobro socuvana

Ф   пред 3 седмици - Живеалишта -   Skopje - 7.63км

-- ден

Зачувај
4 prodavam kuka na glsvna ulica blagoja stevkovski vo madjari | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Prodavam kuka na glsvna ulica blagoja stevkovski vo madjari

Prodavam kuka na glsvna ulica blagoja stevkovski vo madjari. kuka so dva vleza po 125 kvadrata. i dvor od 1200 kvadrata,...

Ф   пред 3 седмици - Живеалишта -   Skopje - 7.63км

-- ден

Зачувај
5 Stan vo centar za idavanje ili prodazba pogoden za kancecarija i ziveenje , na odlicna lokacija | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Stan vo centar za idavanje ili prodazba pogoden za kancecarija i zivee...

Odlicen stan so odlicna mesto polozba vo centarot na skopje so dostapnost do se sto e potrebno vo bilo koe vreme

Ф   пред 3 седмици - Живеалишта -   Skopje - 7.63км

20,000 ден

Зачувај
6 STAN KAJ TOLI ZORDUMIS NAD PRODANICA ELIDA od 54 kvadrati | Македонија, Kumanovo, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
STAN KAJ TOLI ZORDUMIS NAD PRODANICA ELIDA od 54 kvadrati

Prodavam stan od 54 kvadrati na ul.Boro Prcan 29/25.Stanot ima 2sobi ,kujna,kupatilo,spajz,2terasi i podrum.Cena povolna...

Ф   пред 3 седмици - Живеалишта -   Kumanovo - 11.75км

-- ден

Зачувај
0 Iznajmuvanje na stan 46m2 vo Kisela Voda kaj stara rampa | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Iznajmuvanje na stan 46m2 vo Kisela Voda kaj stara rampa

Stanot e solidno namesten, novogradba vo blizina na stara rampa 46m2

Ф   пред 3 седмици - Живеалишта -   Skopje - 7.63км

10,000 ден

Зачувај
0 ДВА СТАНА ЕДЕН НАД ДРУГ ВО НАСЕЛБА ЛИСИЧЕ | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
ДВА СТАНА ЕДЕН НАД ДРУГ ВО НАСЕЛБА ЛИСИЧЕ

Се продаваат два стана (62м2 и 118м2), секој со свој влез на тивка и убава локација во населба Лисиче, на 3 километри од...

Ф   пред 3 седмици - Живеалишта -   Skopje - 7.63км

70 ден

Зачувај
1 Na 10 km od Skopje ,se prodava kuka, pred naplatna Petrovec | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Na 10 km od Skopje ,se prodava kuka, pred naplatna Petrovec

Na plac od 1100m2 se prodava kuka na 2 sprata od 155 m2 i pimala od 25m2 legalizirani ,struja,voda,propratni objekti

Ф   пред 3 седмици - Живеалишта -   Skopje - 7.63км

-- ден

Зачувај
0 STAN VO FLATIRON ADORA | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
STAN VO FLATIRON ADORA

Se prodava stan vo Flatiron Adora 69 m2,poseduva dnevna,dve spalni,2 terasi,2 banji,polunamesten na 2 kat pogoden za ziv...

Ф   пред 3 седмици - Живеалишта -   Skopje - 7.63км

-- ден

Зачувај
0 Se prodava stan vo Reonski Centar Aerodrom | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava stan vo Reonski Centar Aerodrom

Se prodava stan 84 m2 na prvi kat,pozadi trgovskiot LISA poseduva dnevna,dve spani,dve terasi,2 banji.Vo neporedba blizi...

Ф   пред 3 седмици - Живеалишта -   Skopje - 7.63км

-- ден

Зачувај

Дали добивате нешто за продажба или изнајмување?

Продадете ги вашите производи и услуги преку интернет БЕСПЛАТНО. Тоа е полесно отколку што мислите!
Почни сега!
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.