Вкупни огласи : 125

2 ПОДАРУВАМ МАЧЕ | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
ПОДАРУВАМ МАЧЕ

Подарувам мало женско маче, многу мило и питомо, преде на допир.

Ф   пред 1 седмица - Животни -   Skopje - 4.93км

-- ден

Зачувај
6 SE PRODAVA NOVI LED SIJALICI H1 I H4 | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
SE PRODAVA NOVI LED SIJALICI H1 I H4

SE PRODAVA NOVI LED SIJALICI H1 I H4 SO EXTRA KVALITE I SO EXTRA CENAMOSE DA SE POBA NA LICE MESTOH1// 100W 200000LM...

Ф   пред 2 седмици - Автомобили -   Skopje - 4.93км

700 ден

Зачувај
7 PRODAVAM ZENKA MALTEZER STARA 40 DENA | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
PRODAVAM ZENKA MALTEZER STARA 40 DENA

PRODAVAM ZENSKO MALTEZERCE STARO 40 DENA. CENA 100 EVRA. ZA SITE INFORMACII KONTAKT TEL.076271030

Ф   пред 3 седмици - Животни -   Skopje - 4.93км

6,000 ден

Зачувај
10 IZDAVAM PLAC NA VODNO ZA MOMINSKA VECER | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
IZDAVAM PLAC NA VODNO ZA MOMINSKA VECER

IZDAVAM PLAC NA VODNO ZA ORGANIZIRANJE ISKLUCIVO MOMINSKI VECERI. PLACOT E VO BLIZINA NA POLICISKATA STANICA. KAPACITET...

Ф   пред 3 седмици - Живеалишта -   Skopje - 4.93км

12,000 ден

Зачувај
3 Големопродажна цена за iPhone на Apple | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Големопродажна цена за iPhone на Apple

We sell a wholesale product and sell our entire product at a lower price.Here are the cell phones we sell below:Appl...

  пред 1 месец - Технологија -   Skopje - 4.93км

-- ден

Зачувај
0 LADA 110 | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
LADA 110

Prodavam LADA 110 registrirana do dekemvri 2019 god. so pominati 80.000 km.proizvedena 2004 god.

Ф   пред 1 месец - Автомобили -   Skopje - 4.93км

65 ден

Зачувај
7 Se prodava kuka vo Nov Dojran | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava kuka vo Nov Dojran

Kukata e na odlicna lokacija i e dobro socuvana

Ф   пред 1 месец - Живеалишта -   Skopje - 4.93км

-- ден

Зачувај
4 prodavam kuka na glsvna ulica blagoja stevkovski vo madjari | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Prodavam kuka na glsvna ulica blagoja stevkovski vo madjari

Prodavam kuka na glsvna ulica blagoja stevkovski vo madjari. kuka so dva vleza po 125 kvadrata. i dvor od 1200 kvadrata,...

Ф   пред 1 месец - Живеалишта -   Skopje - 4.93км

-- ден

Зачувај
5 Stan vo centar za idavanje ili prodazba pogoden za kancecarija i ziveenje , na odlicna lokacija | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Stan vo centar za idavanje ili prodazba pogoden za kancecarija i zivee...

Odlicen stan so odlicna mesto polozba vo centarot na skopje so dostapnost do se sto e potrebno vo bilo koe vreme

Ф   пред 1 месец - Живеалишта -   Skopje - 4.93км

20,000 ден

Зачувај
0 Iznajmuvanje na stan 46m2 vo Kisela Voda kaj stara rampa | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Iznajmuvanje na stan 46m2 vo Kisela Voda kaj stara rampa

Stanot e solidno namesten, novogradba vo blizina na stara rampa 46m2

Ф   пред 1 месец - Живеалишта -   Skopje - 4.93км

10,000 ден

Зачувај
0 ДВА СТАНА ЕДЕН НАД ДРУГ ВО НАСЕЛБА ЛИСИЧЕ | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
ДВА СТАНА ЕДЕН НАД ДРУГ ВО НАСЕЛБА ЛИСИЧЕ

Се продаваат два стана (62м2 и 118м2), секој со свој влез на тивка и убава локација во населба Лисиче, на 3 километри од...

Ф   пред 1 месец - Живеалишта -   Skopje - 4.93км

70 ден

Зачувај
1 Na 10 km od Skopje ,se prodava kuka, pred naplatna Petrovec | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Na 10 km od Skopje ,se prodava kuka, pred naplatna Petrovec

Na plac od 1100m2 se prodava kuka na 2 sprata od 155 m2 i pimala od 25m2 legalizirani ,struja,voda,propratni objekti

Ф   пред 1 месец - Живеалишта -   Skopje - 4.93км

-- ден

Зачувај

Дали добивате нешто за продажба или изнајмување?

Продадете ги вашите производи и услуги преку интернет БЕСПЛАТНО. Тоа е полесно отколку што мислите!
Почни сега!
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.