Вкупни огласи : 23

2 Петосед | Македонија, Prilep, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Петосед

Петоседот е скоро нов не е многу користен точно 1 година

Ф   пред 4 месеци - Дом и семејство -   Prilep - 0км

15,000 ден

Зачувај
2 Minijaturen schnauzer | Македонија, Prilep, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Minijaturen schnauzer

Se prodava minijaturen schnauzer, zenka rodena 26.4, vakcinirana i procistena. So pedigre

Ф   пред 4 месеци - Животни -   Prilep - 0км

-- ден

Зачувај
5 Se prodava | Македонија, Prilep, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava

Регистриран до 15.01.2022,редовно сервисиран, 4 нови гуми м+с, речиси нов акомулатор, пали вози

Ф   пред 7 месеци - Автомобили -   Prilep - 0км

100 ден

Зачувај
2 daewoo leganza | Македонија, Prilep, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Daewoo leganza

Se prodava daewoo leganza 1998god, so vgraden plinski ured i problem vo motorot moze i na delovi.Cena po dogovor.

Ф   пред 7 месеци - Автомобили -   Prilep - 0км

-- ден

Зачувај
5 Se prodava kuka | Македонија, Prilep, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava kuka

Se prodava kuka so plac od 300m2 stamben prostor od 80m2 na ul.Radoviska br.17 vo Prilep bluzu OOU Goce Delcev.Cena po...

Ф   пред 8 месеци - Живеалишта -   Prilep - 0км

-- ден

Зачувај
0 Шпорет за греење | Македонија, Prilep, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Шпорет за греење

Се продава шпорет за греење со дрва скоро воопшто и некористен, во одлична состојба веднаш функционален.

Ф   пред 1 година - Дом и семејство -   Prilep - 0км

5,000 ден

Зачувај
0 Prodavam kuka | Македонија, Prilep, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Prodavam kuka

Se prodava kuka vo centarot na prilep vo dvorot na uredot ul. Nikola karev br. 7

Ф   пред 1 година - Живеалишта -   Prilep - 0км

-- ден

Зачувај
2 MacBook Pro Core i7 2.80 GHZ 15'' 16GB RAM 256GB SSD | Македонија, Prilep, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
MacBook Pro Core i7 2.80 GHZ 15'' 16GB RAM 256GB SSD

Novi Apple MacBook Pro Core i7 2.80 GHZ 15'' 16GB RAM 256GB SSD s jednogodišnjim jamstvom,Skype: authentic.stuffz

Ф   пред 1 година - Технологија -   Prilep - 0км

44,000 ден

Зачувај
4 PRODAVAM SAMSUNG GALAXY A30S | Македонија, Prilep, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
PRODAVAM SAMSUNG GALAXY A30S

Se prodava samsung galaxy a30s nov staklo so se garancija od 2god koristen samo 4 meseci telefonot e socuvan kako nov

Ф   пред 1 година - Технологија -   Prilep - 0км

12,000 ден

Зачувај
10 Се продава Polo 1.4TDI 2000год. Регистрирано цела година 30.12.2020 | Македонија, Prilep, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Се продава Polo 1.4TDI 2000год. Регистрирано цела година 30.12.2020

Се продава Polo 1.4TDI 2000 55kw. Регистрирано Цела Година (30.12.2020). Одлична состојба, многу сочувано, одржувано и с...

Ф   пред 1 година - Автомобили -   Prilep - 0км

-- ден

Зачувај
0 Se Prodava Plac vo Prilep | Македонија, Prilep, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se Prodava Plac vo Prilep

Placot se naogja na ulica: "F. Gora".Tel. 076 460 319ili075 544 663

Ф   пред 1 година - Живеалишта -   Prilep - 0км

-- ден

Зачувај
0 Vektra 1.9 | Македонија, Krivogashtani, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Vektra 1.9

Vektra 1.91910 88 1202005 dekemvriSlovenska registracija 217100 kmRedovno servisiran

Ф   пред 1 година - Автомобили -   Krivogashtani - 11.53км

2,150 ден

Зачувај

Дали добивате нешто за продажба или изнајмување?

Продадете ги вашите производи и услуги преку интернет БЕСПЛАТНО. Тоа е полесно отколку што мислите!
Почни сега!
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.