Вкупни огласи : 3

7 Hyundai i30, Makedonija | Македонија, Shtip, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Hyundai i30, Makedonija

Hyundai i30 1.6 crdi, 66 kw, noemvri 2010, ima celosna servisna istorija!!registrirana do 07.2019

Ф   пред 4 месеци - Автомобили -   Shtip - 0км

-- ден

Зачувај
5 PRODAVAM MERCEDES A200 2.0 CDI 2005 GOD CENA 3799€ | Македонија, Shtip, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
PRODAVAM MERCEDES A200 2.0 CDI 2005 GOD CENA 3799€

Se prodava Mercedes A 200 2.0 CDI ELEGANCE 2005 god vo odlicna sostojba.Kolata e uvezena ,so sredeni dokumenti do regist...

  пред 5 месеци - Автомобили -   Shtip - 0км

231,600 ден

Зачувај
4 FIAT MAREA 1.8I DIZNA PLIN NOV SEGA NAMESTEN 1999GODINA STEGNATA SERVISIRANA ODLICNA SOSTOJBA | Македонија, Shtip, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
FIAT MAREA 1.8I DIZNA PLIN NOV SEGA NAMESTEN 1999GODINA STEGNATA SERVI...

FIAT MAREA 1.8I DIZNA PLIN NOV SEGA NAMESTEN 1999GODINA STEGNATA SERVISIRANA ODLICNA SOSTOJBAMOZE I ZAMENA ZA MOTOR IL...

  пред 5 месеци - Автомобили -   Shtip - 0км

54,000 ден

Зачувај

Дали добивате нешто за продажба или изнајмување?

Продадете ги вашите производи и услуги преку интернет БЕСПЛАТНО. Тоа е полесно отколку што мислите!
Почни сега!
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.