Вкупни огласи : 272

1 Se podaruva zenka pitbul | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se podaruva zenka pitbul

Se podaruva zenka pitbul cuvana vo domasni uslovi. Kuceto e staro godina dena, so pasos i zdravstvena kniska, site vakci...

Ф   пред 5 денови - Животни -   Skopje - 0км

-- ден

Зачувај
3 Се продава комода со додатни шкафчиња | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Се продава комода со додатни шкафчиња

Цената е по договор

Ф   пред 5 денови - Дом и семејство -   Skopje - 0км

-- ден

Зачувај
2 Продавам конвектори/панелки | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Продавам конвектори/панелки

Продавам конвектори/панелки:Марка:AirelecКоличина: два 2 броја;Моќност: 2000 W, 230 V;Производство - Франција;...

Ф   пред 5 денови - Дом и семејство -   Skopje - 0км

2,000 ден

Зачувај
8 NOV NAMESTEN STAN NA MIRNA LOKACIJA 1km OD CENTAR | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
NOV NAMESTEN STAN NA MIRNA LOKACIJA 1km OD CENTAR

Se izdavanov stan od 46 m2 sproti osnovnoto uciliste ,,Nevena Georgiva Dunja,,- Kisela Voda so posebna spalna soba, nova...

Ф   пред 1 седмица - Живеалишта -   Skopje - 0км

250 ден

Зачувај
0 Iznajmuvam stan | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Iznajmuvam stan

Se iznajmuva stan 40 m2 vo Kapistec.Se izdava na period minimum od 1 godina.Ima dnevna soba,kujna i ednokrevetna,pomala...

Ф   пред 1 седмица - Живеалишта -   Skopje - 0км

1 ден

Зачувај
1 Se prodavaat 4 novi gumi komplet so bandazi voze | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodavaat 4 novi gumi komplet so bandazi voze

Se prodavaat 4 novi gumi komplet so bandazi vozeni samo edna sezona

Ф   пред 1 седмица - Автомобили -   Skopje - 0км

-- ден

Зачувај
0 Se izdava | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se izdava

SE IZDAVA PRAZEN NOV STAN VO NOVO LISICE NA PRVI KAT POGODEN ZA SEKAKVA NAMENA>KONTAKT 071 395-425

Ф   пред 1 седмица - Живеалишта -   Skopje - 0км

-- ден

Зачувај
0 Iznajmuvam stan | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Iznajmuvam stan

Iznajmuvam stan,kompletno opremen 40 m2 vo Kapistec na 3 kat,so lift,klima,parno i 1 terasa.Ima dnevna soba so kujna i e...

Ф   пред 2 седмици - Живеалишта -   Skopje - 0км

1 ден

Зачувај
6 • Уживајте во средените соби со прекрасен планински поглед, евтино сместување во АРС Ноќевалиште | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
• Уживајте во средените соби со прекрасен планински поглед, евтино сме...

Туристички посети или бизнис средби во Скопје, Р.Македонија ... Престојувајте во АРС Ноќевалиште кое се наоѓа на падинит...

Ф   пред 2 седмици - Живеалишта -   Skopje - 0км

1,000 ден

Зачувај
3 Изработка на научни трудови за образовни цели | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Изработка на научни трудови за образовни цели

Професионална и беспрекорна изработка на научни трудови преку употреба насите стандарди и потребни стилови на изразување...

Ф   пред 3 седмици - обука - Учење -   Skopje - 0км

-- ден

Зачувај
0 Izdavam stan CENTAR | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Izdavam stan CENTAR

Izdavam namesten stan vo Centar (do gimnazija Jospi Broz-Tito). Stanot e so edna spalna soba so duplex krevet, prostrana...

Ф   пред 3 седмици - Живеалишта -   Skopje - 0км

-- ден

Зачувај
0 SUDSKI PREVODI NA SITE STRANSKI JAZICI | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
SUDSKI PREVODI NA SITE STRANSKI JAZICI

Имате потреба од превод на судски документи,стручна литература,упатства за употреба, превод на вашата веб страна, превод...

  пред 4 седмици - обука - Учење -   Skopje - 0км

-- ден

Зачувај

Дали добивате нешто за продажба или изнајмување?

Продадете ги вашите производи и услуги преку интернет БЕСПЛАТНО. Тоа е полесно отколку што мислите!
Почни сега!
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.