Вкупни огласи : 126

8 СЕ ИЗНАЈМУВА ОПРЕМЕН СТАН КАЈ ПАЗАРЧЕ ЃОРЧЕ | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
СЕ ИЗНАЈМУВА ОПРЕМЕН СТАН КАЈ ПАЗАРЧЕ ЃОРЧЕ

Станот е на 5ти кат и истиот е комплетно опремен и располага со дневна соба со кујна и трпезарија, спална соба, бања и б...

Ф   пред 1 седмица - Живеалишта -   Skopje - 3.02км

-- ден

Зачувај
0 Ги барам Кнауфер и Молер да работат во Хрватска | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Ги барам Кнауфер и Молер да работат во Хрватска

Tražim Knauffer i Moller koji će raditi u Hrvatskoj. Sati do 8 €, stan, hrana i prijevoz plaćeni, zaposlenje i prijava....

  пред 1 седмица - Pабота -   Skopje - 3.02км

100,000 ден

Зачувај
1 Prodavam Citroen Xsantia 2.0hdi | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Prodavam Citroen Xsantia 2.0hdi

Citroen xsantia 2.0hdi

Ф   пред 1 седмица - Автомобили -   Skopje - 3.02км

35,000 ден

Зачувај
1 Se prodava mercedes vito 108d Skopje | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava mercedes vito 108d Skopje

Se prodava mercedes vito 108d broj na sedista 8+1stotuku ofarbano so izvsen komplet servis na motor i prednica so klima...

Ф   пред 2 седмици - Автомобили -   Skopje - 3.02км

3,300 ден

Зачувај
8 IZDAVAM GARSONJERA 30M2 VO KISELA VODA | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
IZDAVAM GARSONJERA 30M2 VO KISELA VODA

IZDAVAM KOMPLETNO NAMESTENA GARSONJERA 30M2 VO KISELA VODA, DO RESTORANOT ZURNAL. VSELIVA VEDNAS. CENA 10.000 DEN. TEL....

Ф   пред 3 седмици - Живеалишта -   Skopje - 3.02км

10,000 ден

Зачувај
2 ПОДАРУВАМ МАЧЕ | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
ПОДАРУВАМ МАЧЕ

Подарувам мало женско маче, многу мило и питомо, преде на допир.

Ф   пред 1 месец - Животни -   Skopje - 3.02км

-- ден

Зачувај
6 SE PRODAVA NOVI LED SIJALICI H1 I H4 | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
SE PRODAVA NOVI LED SIJALICI H1 I H4

SE PRODAVA NOVI LED SIJALICI H1 I H4 SO EXTRA KVALITE I SO EXTRA CENAMOSE DA SE POBA NA LICE MESTOH1// 100W 200000LM...

Ф   пред 1 месец - Автомобили -   Skopje - 3.02км

700 ден

Зачувај
7 PRODAVAM ZENKA MALTEZER STARA 40 DENA | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
PRODAVAM ZENKA MALTEZER STARA 40 DENA

PRODAVAM ZENSKO MALTEZERCE STARO 40 DENA. CENA 100 EVRA. ZA SITE INFORMACII KONTAKT TEL.076271030

Ф   пред 1 месец - Животни -   Skopje - 3.02км

6,000 ден

Зачувај
10 IZDAVAM PLAC NA VODNO ZA MOMINSKA VECER | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
IZDAVAM PLAC NA VODNO ZA MOMINSKA VECER

IZDAVAM PLAC NA VODNO ZA ORGANIZIRANJE ISKLUCIVO MOMINSKI VECERI. PLACOT E VO BLIZINA NA POLICISKATA STANICA. KAPACITET...

Ф   пред 1 месец - Живеалишта -   Skopje - 3.02км

12,000 ден

Зачувај
3 Големопродажна цена за iPhone на Apple | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Големопродажна цена за iPhone на Apple

We sell a wholesale product and sell our entire product at a lower price.Here are the cell phones we sell below:Appl...

  пред 1 месец - Технологија -   Skopje - 3.02км

-- ден

Зачувај
0 LADA 110 | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
LADA 110

Prodavam LADA 110 registrirana do dekemvri 2019 god. so pominati 80.000 km.proizvedena 2004 god.

Ф   пред 2 месеци - Автомобили -   Skopje - 3.02км

65 ден

Зачувај
7 Se prodava kuka vo Nov Dojran | Македонија, Skopje, огласи, oglasi, zaprodazba.mk
Se prodava kuka vo Nov Dojran

Kukata e na odlicna lokacija i e dobro socuvana

Ф   пред 2 месеци - Живеалишта -   Skopje - 3.02км

-- ден

Зачувај

Дали добивате нешто за продажба или изнајмување?

Продадете ги вашите производи и услуги преку интернет БЕСПЛАТНО. Тоа е полесно отколку што мислите!
Почни сега!
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.