Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Frizer/frizerka//ucenik/ucenicka Претпријатие

пред 3 месеци Pабота - Естетика - Коса - Убавина  Skopje

-- ден

  • Frizer/frizerka//ucenik/ucenicka | Skopje, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Плата: -- ден По договор

Frizerski salon vo centarot na Skopje ima potreba od frizer/frizerka so rabotno iskustvo 071/285290

Дополнителни детали

Тип на работа Полно работно време

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.