Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Frizider jaffa Физичко лице

пред 8 месеци Технологија - Друго  Strumica

15 ден

  • Frizider jaffa | Strumica, Македонија, zaprodazba.mk
  • Frizider jaffa | Strumica, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Strumica
Цена: 15 ден

Frizider jaffa nov koristen samo dva dena , go zedov no nemam potreba od nego.

Iskoristete ja sansata za cisto nov frizider za vasiot dom, vasite djukani ili za bilo kakva potreba samo javete se na 071497022 strumica

Дополнителни детали

Статус Ново

Ознаки:

jaffa

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.