Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

GPS NAVIGACI 7 INCHI Претпријатие

пред 1 година Технологија - Друго  Strumica

4,700 ден

  • GPS NAVIGACI 7 INCHI | Strumica, Македонија, zaprodazba.mk
  • GPS NAVIGACI 7 INCHI | Strumica, Македонија, zaprodazba.mk
  • GPS NAVIGACI 7 INCHI | Strumica, Македонија, zaprodazba.mk
  • GPS NAVIGACI 7 INCHI | Strumica, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Strumica
Цена: 4,700 ден

Вграден софтвер: iGO2018 со камионски и стандардни мапи во 2во1
*7 инчен LCD екран со CAPACITIVE Touchscreen
* 8GB внатрешна меморија
* Слот за MicroSD мемориска картичка
* 256 MB RAM меморија
* Српски јазик, достапен во основното мени како иза менито за навигација
* Поддржува iGo/Garmin софтвер за навигација и мапи
* Вграден FM трансмитер
* Поддржува E-book, MP3, MP4, FM радио, игри...
* Директен влез во WinCe менито (office, txt, разниапликации)...
* Во пакувањето содржи:
-Држач за во автомобил
-Полнач 12/24V
-USB дата кабел
*Едноставна за инталација и користење
СО 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА
Цена : 4.700 ден
Контакт тел VIBER : 0038977888893
ПРАЌАМЕ ПО КАРГО НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА


 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.