Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Haski Физичко лице

пред 1 месец Животни - Домашни миленици  Skopje

6,000 ден

  • Haski | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Haski | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Haski | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Haski | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 6,000 ден

Се продаваaт прекрасни сибирски хаски. Стари се триесет дена и сите се со сини очи. Многу весели и разиграни кученца. На сликите ги има таткото и мајката на кучињата.За повеќе слики и информации слободно може да ме контактирате. Цена 6000мкд. Контакт:071-805-105


 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.