Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Hyundai i10 -2010, Makedonija Физичко лице

пред 1 година Автомобили - Мал автомобил  Skopje

-- ден

  • Hyundai i10 -2010, Makedonija | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Hyundai i10 -2010, Makedonija | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Hyundai i10 -2010, Makedonija | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Hyundai i10 -2010, Makedonija | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Hyundai i10 -2010, Makedonija | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Hyundai i10 -2010, Makedonija | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: -- ден По договор

Се продава сочувана I10 со следнава Опрема

- 1100 м3

- 48,5kW

- Централна Брава

- Металiк Боја

- Сеrво Волан

- Мануелна Клима

- Електрика на Предни Стакла

- ABS/ESP

- Радио со CD/MP3/USB/Bluetooth

- Нови Летни/Зимски гуми (возени по една сезона)

- Редовно сервисирана во овластен сервис со сервисна книшка

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Hyundai
Автомобил модел I10
Гориво бензин
Година 2010
Менувач Рачен
Километри 48000
Статус Се користи

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.