Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Hyundai i30, Makedonija Физичко лице

пред 1 година Автомобили - Хачбек  Shtip
Локација: Shtip
Цена: -- ден По договор

Hyundai i30 1.6 crdi, 66 kw, noemvri 2010, ima celosna servisna istorija!!

registrirana do 07.2019

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Hyundai
Автомобил модел i 30
Гориво Нафта
Година 2010
Менувач Рачен
Статус Се користи

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.