Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

ILA dva gradezni placevi so markica za gradenje,Pazar5 Физичко лице

пред 1 година Живеалишта - Земјиште за продажба, изнајмување  Vinica

-- ден

  • ILA dva gradezni placevi so markica za gradenje,Pazar5 | Vinica, Македонија, zaprodazba.mk
  • ILA dva gradezni placevi so markica za gradenje,Pazar5 | Vinica, Македонија, zaprodazba.mk
  • ILA dva gradezni placevi so markica za gradenje,Pazar5 | Vinica, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Vinica
Цена: -- ден

Prodavam dva atraktivni gradezni placevi na lokacija mesto vikano ILA vo neposredna blizina na gradot Vinica pozadi JKP Solidarnost .Edniot gradezen plac e 800 m2 moze da se podeli na dva pomali placa zosto izleguva na dve ulici za dvojna kuka ili deloven objekt so posbni vlezovi idealen za fleksibilna gradba. Drugiot gradezen plac od 700m2 e so izlez od site strani vo polukrug so markica za gradenje koj isto taka moze da se podeli na dva pomali gradezni placa od po 350 m2 .Vo neposredna blizina elektricna energija ,vodovod i kanalizacija kako i trafostanica so gradezen plac za energetika . Placevite se gradezno neizgradeno zemjiste so vkupna povrsina od 1500 m2.Cena 30 evra /m2 . Kupuvacite dobivaat poniski ceni za komunalii poradi toa sto placevite se vo urbanisticki plan von naseleno mesto.

Адреса: mesto vikano ILA -Vinica

Површина: 800 m2

За живеалиштето: Вода, Струја, Плац, Нива, Шума, Асвалт, Дозвола за градење

Дополнителни детали

барам За продажба
Површина 800

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.