Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Imam Za prodazba Kuka Vo bitola At pazar (stara carsija) Претпријатие

пред 1 година Живеалишта - Куќи/Вили  Bitola

3,050,000 ден

  • Imam Za prodazba Kuka Vo bitola At pazar (stara carsija) | Bitola, Македонија, zaprodazba.mk
  • Imam Za prodazba Kuka Vo bitola At pazar (stara carsija) | Bitola, Македонија, zaprodazba.mk
  • Imam Za prodazba Kuka Vo bitola At pazar (stara carsija) | Bitola, Македонија, zaprodazba.mk
  • Imam Za prodazba Kuka Vo bitola At pazar (stara carsija) | Bitola, Македонија, zaprodazba.mk
  • Imam Za prodazba Kuka Vo bitola At pazar (stara carsija) | Bitola, Македонија, zaprodazba.mk
  • Imam Za prodazba Kuka Vo bitola At pazar (stara carsija) | Bitola, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Bitola
Цена: 3,050,000 ден По договор

Imam za prodazba kuka vo Bitola At Pazar, kukata ima 5 sobi, 142 m2. Legalizirana nema hipoteka.Site davacki plateni.

Дополнителни детали

барам За продажба
Број на спратови 2
Број на соби 4+1
Декориран Не
Балкон Да
Површина 142

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.