Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Individualni chasovi po GERMANSKI JAZIK Физичко лице

пред 6 месеци обука - Учење - Јазични класи  Skopje

-- ден

  • Individualni chasovi po GERMANSKI JAZIK | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: -- ден По договор

Diplomiran profesor po germanski jazik odrzhuva nastava/chasovi po germanski jazik za deca i vozrasni.

*Individualni chasovi po germanski jazik.

*Vremetraenje na eden chas e 60 min.

*Mozhnost za intenziven kurs. Intenzitetot na kursot go birate vie sami:

*Raspolagam so sekakov vid literatura potrebna za nastava.

Ознаки:

aerodrom

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.