Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Into se prodava kuka Физичко лице

пред 1 месец Живеалишта - Куќи/Вили  Kochani

20,000 ден

  • Into se prodava kuka | Kochani, zaprodazba.mk
Локација: Kochani
Цена: 20,000 ден

Into se prodava kuka na 2 sprata pozadi kukata ima legaliziran plac od 550 m2 na odlicna lokacija Ulica Osogovska br.19 vo blizina na zamijata I pazarot i gradinkata informacii na 072-550-207 KOCANI cena 20 000 evra

Дополнителни детали

барам За продажба
Број на спратови 2
Број на соби 3+1
Декориран Не
Балкон Да
Површина 100 m2

Ознаки:

kuka

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.