Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Itno prodavam kuka vo Volkovo Физичко лице

пред 1 година Живеалишта - Куќи/Вили  Skopje
Локација: Skopje
Цена: -- ден По договор

Prodavam kuka vo Volkovo 115m2 so dvorno mesto 350m2 i placevi vo Kuckovo.Poveke informacii na viber +38269904054

Дополнителни детали

барам За продажба
Број на спратови 2
Број на соби 4+1
Балкон Да
Површина 115m2

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.