Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

IZDAVAM GARSONJERA 30M2 VO KISELA VODA Skopje Физичко лице

пред 1 месец Живеалишта - Станови  Skopje

12,000 ден

  • IZDAVAM GARSONJERA 30M2 VO KISELA VODA Skopje | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • IZDAVAM GARSONJERA 30M2 VO KISELA VODA Skopje | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • IZDAVAM GARSONJERA 30M2 VO KISELA VODA Skopje | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • IZDAVAM GARSONJERA 30M2 VO KISELA VODA Skopje | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • IZDAVAM GARSONJERA 30M2 VO KISELA VODA Skopje | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • IZDAVAM GARSONJERA 30M2 VO KISELA VODA Skopje | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • IZDAVAM GARSONJERA 30M2 VO KISELA VODA Skopje | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • IZDAVAM GARSONJERA 30M2 VO KISELA VODA Skopje | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 12,000 ден

IZDAVAM KOMPLETNO NAMESTENA GARSONIERA 30M2 VO KISELA VODA DO RESTORANOT ZURNAL. VSELIVA VEDNAS. CENA 200 EVRA. TEL. 078919192 VESNA

Дополнителни детали

барам За изнајмување
Број на соби 1+0
Декориран Да
Балкон Да
Површина 30

Ознаки:

reklama3 pazar3

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.