Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

IZDAVAM PLAC NA VODNO ZA MOMINSKA VECER Физичко лице

пред 7 месеци Живеалишта - Земјиште за продажба, изнајмување  Skopje
Локација: Skopje
Цена: 12,000 ден

IZDAVAM PLAC NA VODNO ZA ORGANIZIRANJE ISKLUCIVO MOMINSKI VECERI. PLACOT E VO BLIZINA NA POLICISKATA STANICA. KAPACITET 15-20 LUGE I NA RASPOLAGANJE IMA OZVUCUVANJE, BAZEN, SANK I PARKING. PERIOD ZA KORISTENJE OD 12-24 CASOT SO PRETHODNO ZAKAZUVANJE NA PROSLAVATA. CENA 200 EVRA. TEL. 077964015 ALEKSANDAR

Дополнителни детали

барам За изнајмување
Површина 500

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.