Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

IZDAVAM STAN 70M2 NA UL.VODNJANSKA Физичко лице

пред 9 месеци Живеалишта - Станови  Skopje
Локација: Skopje
Цена: 15,000 ден

SE IZDAVA STAN 70M2 NA UL.VODNJANSKA DO O.U.KOCO RACIN. STANOT E NA POTKROVJE, KOMPLETNO NAMESTEN, SO PARNO I LIFT. VSELIV VEDNAS. CENA 250 EVRA. TEL.078919192 VESNA

Дополнителни детали

барам За изнајмување
Број на соби 1+1
Декориран Да
Балкон Да
Површина 70

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.