Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Iznajmuvam garsonjera Физичко лице

пред 1 месец Живеалишта - Станови  Ohrid

2,000 ден

  • Iznajmuvam garsonjera | Ohrid, Македонија, zaprodazba.mk
  • Iznajmuvam garsonjera | Ohrid, Македонија, zaprodazba.mk
  • Iznajmuvam garsonjera | Ohrid, Македонија, zaprodazba.mk
  • Iznajmuvam garsonjera | Ohrid, Македонија, zaprodazba.mk
  • Iznajmuvam garsonjera | Ohrid, Македонија, zaprodazba.mk
  • Iznajmuvam garsonjera | Ohrid, Македонија, zaprodazba.mk
  • Iznajmuvam garsonjera | Ohrid, Македонија, zaprodazba.mk
  • Iznajmuvam garsonjera | Ohrid, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Ohrid
Цена: 2,000 ден

Iznajmuvam na dnevno nivo

Sloboden od 1 Juli

Број на соби: 1

Адреса: Bul.Turisticka

Површина: 40 m2

Локација: Охрид

Nov, moderno opremen stan -.garsonjera , koj se naogja na 100 metri do ezeroto vo centar na Ohrid -vednas na glavnata ulica Bul Turisticka pred kruzniot tek kaj Biljanini izvori- lociran na samo 5 min do plazata i nokniot klub Cuba Libre i Kadmo.Stanot e so kapacitet za 3 lica.Ima banja, kujna, dnevna soba i balkon. Kompletno e opremen so: dupli i edinecen lezaj, plus lezaj vo forma na fotelja, tv+kabelska, klima ured, masina za perenje, panel od 3 kw za zimski uslovi, Wi-Fi, peskiri, postelina, fen, pegla, besplaten parking.

email:ane5rovska@yahoo.com

Ane 070 941 582

Дополнителни детали

барам За изнајмување
Број на соби 1+0
Декориран Да
Површина 40m2

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.