Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Japanska Akita (Akita-Inu) mužjak, star 7 meseci Физичко лице

пред 4 месеци Животни - Домашни миленици  Skopje

-- ден

  • Japanska Akita (Akita-Inu) mužjak, star 7 meseci | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Japanska Akita (Akita-Inu) mužjak, star 7 meseci | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Japanska Akita (Akita-Inu) mužjak, star 7 meseci | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Japanska Akita (Akita-Inu) mužjak, star 7 meseci | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: -- ден

Prodajem mužjaka Japanske Akite (Akita-Inu) oštenjenog 03.10,2019. godine.

Očišćen od parazita, vakcinisan i revakcinisan.

Prodaje se sa papirima, dobre krvne linije.

Cena 500 eura,

Kontakt; +38163 301267

Srđan

Crvenka


 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.