Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

KOMBE KIA PREGIO Физичко лице

пред 1 година Автомобили - Минибуси и панелни комбиња  Veles

-- ден

  • KOMBE KIA PREGIO | Veles, zaprodazba.mk
Локација: Veles
Цена: -- ден По договор

Se prodava kombe,marka KIA PREGIO.God na proizvodstvo 2002,dizel,reg.pominata do 06.06.2018.2500 kubika,bela boja.kombeto e zacuvano,vo odlicna sostojba e.

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Kia
Автомобил модел Pregio
Гориво Нафта
Година 2002
Менувач Рачен
Статус Се користи

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.