Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Kupuvam stan do 40 000 evra Физичко лице

пред 8 месеци Живеалишта - Станови  Strumica

40,000 ден

  • Kupuvam stan do 40 000 evra | Strumica, zaprodazba.mk
Локација: Strumica
Цена: 40,000 ден

Kupuvam celosno opremen stan so dve spalni,dnevna,kujna,kupatilo i terasa do 40 000evra, lokacijata i visinata na spratot ne se vazni. Podatoci i fotografii na tel. broj 077 425 907 ili na viber.

Дополнителни детали

барам За продажба
Број на соби 3+1
Декориран Да
Балкон Да
Површина +60

Ознаки:

stan

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.