Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Kupuvam stan vo Struga Физичко лице

пред 9 месеци Живеалишта - Станови  Struga

25,000 ден

  • Kupuvam stan vo Struga | Struga, zaprodazba.mk
Локација: Struga
Цена: 25,000 ден

Kupuvam stan vo Struga, so kvadratura do 60 m/2. kon. mob. 070/811-564.

Дополнителни детали

барам За продажба
Број на соби 1+1
Декориран Не
Балкон Да
Површина struga

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.