Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Lada 110 Moze i Zamena Физичко лице

пред 1 година Автомобили - Хачбек  Skopje

36,000 ден

  • Lada 110 Moze i Zamena | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Lada 110 Moze i Zamena | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Lada 110 Moze i Zamena | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Lada 110 Moze i Zamena | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Lada 110 Moze i Zamena | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Lada 110 Moze i Zamena | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Lada 110 Moze i Zamena | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 36,000 ден По договор

Lada 110

➡Atestiran Plinski Ured

➡Elektrika na site 4 prozori

➡2000 godina

➡Nema registracija

➡Odlicna sostojba

➡Nov akomulator

➡Moze i zamena bez doplati

➡Za poveke info na brojov 078406041 Robert.

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Lada
Автомобил модел 110
Гориво Плин / Бензин
Година 2000
Менувач Рачен
Километри 90000
Статус Се користи

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.