Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

LADA 110 Физичко лице

пред 10 месеци Автомобили - Седан  Skopje

65 ден

  • LADA 110 | Skopje, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 65 ден

Prodavam LADA 110 registrirana do dekemvri 2019 god. so pominati 80.000 km.proizvedena 2004 god.

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Lada
Автомобил модел LADA 110
Гориво бензин
Година 2005
Менувач Рачен
Километри 80.000
Статус Се користи

Ознаки:

lada

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.