Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Lenovo IdeaPad 320-15IAP N3350 - Лаптоп Претпријатие

пред 1 година Технологија - Компјутери  Skopje

11,999 ден

  • Lenovo IdeaPad 320-15IAP N3350 - Лаптоп | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Lenovo IdeaPad 320-15IAP N3350 - Лаптоп | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Lenovo IdeaPad 320-15IAP N3350 - Лаптоп | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Lenovo IdeaPad 320-15IAP N3350 - Лаптоп | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 11,999 ден

Дисплеј: 15,6" FHD TN AG + Camerа - Аntiglare

Процесор: Intel Celeron Processor N3350 (2M Cache, up to 2.4 GHz)

РАМ меморија: 4GB DDR3

Графичка: Integrated VGA

Меморија: 500GB 5400rpm

Аудио: 2 x 1.5W звучници - Dolby Audio

Порти: 2 USB 3.0,1 USB-Type C, HDMI, 4-in-1 читач на картици (SD, SDHC, SDXC, MMC), RJ-45 LAN

Конекции: Wi-Fi, Bluetooth

Батерија: 2 Cells, работа без прекин околу 5 часа

Димензии: ШxДxВ: 378mm x 260mm x 22,9mm

Нема оперативен систем

Гаранција: 2 години

Дополнителни детали

Статус Ново
Електронски Бренд Lenovo

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.