Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Leto vo olimpik bic Претпријатие

пред 1 месец Локални настани - Сите други настани  Skopje

-- ден

  • leto vo olimpik bic | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • leto vo olimpik bic | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: -- ден По договор

Naem na studio za 3 ili 4 lica vo Olympic Bic za samo 30 evra .Studijata se vo poveke vili odaleceni od plazata od 30metri do 150 metri.

KONTAKT 078/236-174 072/234-591

Ознаки:

oglasi

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.