Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.
Предупредување ! Оваа реклама е истечена. Производот или услугата не се повеќе достапни (можеби се)

Licencirani taksi vozila Претпријатие

пред 2 години Pабота - Транспорт - Логистика  Skopje

-- ден

  • licencirani taksi vozila | Skopje, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Плата: -- ден По договор

Rentam i koj saka prodavam licencirani taksi vozila ,vo odlicna sostojba ,mnogu dobro i redovno servisirani.

Za podetalni informacii kontaktirajte me isklucivo na tel.

Дополнителни детали

Тип на работа Постојано работа

Ознаки:

pazar

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.