Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Macbook laptop Физичко лице

пред 1 година Технологија - Компјутери  Skopje

16,000 ден

  • Macbook laptop | Skopje, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 16,000 ден По договор

Se prodava laptop macbook 2011 godina.

Ram 4gb, harddisk 500gb,intel core i7

Laptopot raboti bez problem so nego sledi originalen poljnac i tasnja cena 16.000 den moze i zamena so telefon so vasa ili moja doplata info na

070-440-188

Дополнителни детали

Статус Се користи
Електронски Бренд Apple

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.