Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

MAGNETNA BUBICA Физичко лице

пред 1 година Технологија - Мобилни телефони  Tetovo
Локација: Tetovo
Цена: 1,500 ден

Orginalni fabricki micro magnetni Bubici za prepisuvanje na ispiti sto ne se gledaat so oko!! !

.

Rabotat na site vidovi telefoni! Setot sodrzi: 1.Bubici (magneti)

2.Magnet za vadenje od uvo

3.Univerzalen Predavatel koj pasuva na site telefoni ..

www.facebook.com/bubicamk ...

za polesno prebarucanje: bubica , bubici , buba , bubamara , slusalka , slusalki , mala ,mikro, minijaturna , najmala бубица , бубици , буба , бубамара , слушалка , слушалки , мала , минијатурна , најмала , микро , prisluskuvanje , prislushkuvanje , prisluskuva , shpiun, shpion , spion , spiun , бубица , бубици , прислушкува , прислушкување , шпиун , шпион , шпиунирање , SPY , ispit , ispiti , испит , испити , препишување , prepisuvanje , prepishuvanje

Дополнителни детали

Статус Ново
Електронски Бренд Apple

Ознаки:

oglasi

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.