Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Matiz daewoo Prv sopstvenik Физичко лице

пред 5 месеци Автомобили - Мал автомобил  Prilep

-- ден

  • Matiz daewoo Prv sopstvenik | Prilep, Македонија, zaprodazba.mk
  • Matiz daewoo Prv sopstvenik | Prilep, Македонија, zaprodazba.mk
  • Matiz daewoo Prv sopstvenik | Prilep, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Prilep
Цена: -- ден По договор

Prv sopstvenik so 50.000km servisiran kontakt 078447391

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Daewoo
Автомобил модел Matiz
Гориво бензин
Година 2006
Менувач Рачен
Километри 50.000
Статус Ново

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.