Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

MAZDA 6, 2.0, 140KS, 2006 Физичко лице

пред 6 месеци Автомобили - Седан  Skopje

210,000 ден

  • MAZDA 6, 2.0, 140KS, 2006 | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • MAZDA 6, 2.0, 140KS, 2006 | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • MAZDA 6, 2.0, 140KS, 2006 | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • MAZDA 6, 2.0, 140KS, 2006 | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • MAZDA 6, 2.0, 140KS, 2006 | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • MAZDA 6, 2.0, 140KS, 2006 | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • MAZDA 6, 2.0, 140KS, 2006 | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • MAZDA 6, 2.0, 140KS, 2006 | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 210,000 ден

Se prodava Mazda 6, 2.0 Dizel, 140 ks. Prv gazda, prva registracija 09/2006

REGISTRIRANA DO 10/2021

Novi letni gumi. Servisirana 09.2020

Povekje info na telefon ili viber: 070368000

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Mazda
Автомобил модел 6
Гориво Нафта
Година 2006
Менувач Рачен
Километри 181000
Статус Се користи

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.