Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Mercedes A180 CDI Физичко лице

пред 8 месеци Автомобили - Хачбек  Skopje

4.30 ден

  • Mercedes A180 CDI | Skopje, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 4.30 ден

Mercedes A180 CDI

Reg. 06.05.2020

Proizvedeno kraj na dekemvri 2005

180.000km

Redovno servisirana,4 novi zimski gumi ,klima raboti perefekt,dva originalni klucha , kolata e vo odlichna sostojbaZa site dopionitelni informacii 078 309 399 Dragan

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Mercedes
Автомобил модел A180
Гориво Нафта
Година 2005
Менувач Рачен
Километри 180.000
Статус Се користи

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.