Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Mercedes Benz Actros 1844LS Физичко лице

пред 7 месеци Автомобили - Камиони, земјоделски и градежни возила  Kumanovo
Локација: Kumanovo
Цена: -- ден По договор

Se prodava Mercedes Actros 1844LS

Godina 2006 Euro 5

Kamionot e vo odlicna sostojba

Kamionot e bez defekt

Kupuvan vo germanija

Ima 6 novi gumi

Redovno servisiran

Automatic

Retarder

Frizider Gumi 315/80 22,5

Za Kontakt 0038971343949 0038970540032


 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.