Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Mercedes Benz Actros 1844LS Претпријатие

пред 4 месеци Автомобили - Камиони, земјоделски и градежни возила  Kumanovo
Локација: Kumanovo
Цена: -- ден По договор

Se prodava Mercedes Benz Actros 1844LS

Godina 2006

Kilometraza:944161km

EURO 5

Kamionot e vo odlicna sostojba

Kamionot e bez defekt

Kupuvan vo Germanija (TRUCK STORE KONGEN)

Redovno servisiran

AUTOMATIC

Retarder

Frizider

Gumi 315/70 22,5 CONTINENTAL

Za kontakt :+38970540032

+38971343949


 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.