Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Mercedes Bezn C200 CDI Avantgarde BlueEFFICIENCY Физичко лице

пред 8 месеци Автомобили - Седан  Kavadarci
Локација: Kavadarci
Цена: -- ден По договор

Mercedes C200 CDI 2.2 cdi 136ks BlueEFFICIENCY so najvisko nivo na oprema AVANTGARDE. Registriran do 10.2021, napraven kompleten servis, 2 para gumi so aluminiumski bandashi 

Mozna zamena  

Extra cena za kesh

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Mercedes
Автомобил модел C
Гориво Нафта
Година 2012
Менувач Рачен
Километри 183000
Статус Се користи

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.