Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Mercedes c200, Makedonija Pazar5 Претпријатие

пред 1 година Автомобили - Седан  Skopje

286,000 ден

  • Mercedes c200, Makedonija Pazar5 | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Mercedes c200, Makedonija Pazar5 | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Mercedes c200, Makedonija Pazar5 | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Mercedes c200, Makedonija Pazar5 | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Mercedes c200, Makedonija Pazar5 | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 286,000 ден

Mercedes c200 cdi 2001 ful oprema servisiran vo odlicna sostojba 070566570

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Mercedes
Автомобил модел C200
Гориво Нафта
Година 2001
Менувач Рачен
Статус Се користи

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.