Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Mercedes clk 200 benzin/plin, Makedonija Претпријатие

пред 1 година Автомобили - Седан  Gevgelija

1 ден

  • Mercedes clk 200 benzin/plin, Makedonija | Gevgelija, Македонија, zaprodazba.mk
  • Mercedes clk 200 benzin/plin, Makedonija | Gevgelija, Македонија, zaprodazba.mk
  • Mercedes clk 200 benzin/plin, Makedonija | Gevgelija, Македонија, zaprodazba.mk
  • Mercedes clk 200 benzin/plin, Makedonija | Gevgelija, Македонија, zaprodazba.mk
  • Mercedes clk 200 benzin/plin, Makedonija | Gevgelija, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Gevgelija
Цена: 1 ден

Mercedes CLK 200 Benzin/Plin 1999

Kolata e vo ekstra sostojba registrirana

smeneto ulje vo menjac,cetiri novi gumi

prva farba e voziloto vredi da se vidi vo sekoe vreme

cena po dogovor
info 078-307-658

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Mercedes
Автомобил модел CLK200
Гориво бензин
Година 1999
Менувач Автоматски
Километри -
Статус Се користи

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.