Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Mercedes E200 BlueEfficiency Avantgarde 2011 Физичко лице

пред 8 месеци Автомобили - Седан  Shtip

-- ден

  • Mercedes E200 BlueEfficiency Avantgarde 2011 | Shtip, Македонија, zaprodazba.mk
  • Mercedes E200 BlueEfficiency Avantgarde 2011 | Shtip, Македонија, zaprodazba.mk
  • Mercedes E200 BlueEfficiency Avantgarde 2011 | Shtip, Македонија, zaprodazba.mk
  • Mercedes E200 BlueEfficiency Avantgarde 2011 | Shtip, Македонија, zaprodazba.mk
  • Mercedes E200 BlueEfficiency Avantgarde 2011 | Shtip, Македонија, zaprodazba.mk
  • Mercedes E200 BlueEfficiency Avantgarde 2011 | Shtip, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Shtip
Цена: -- ден По договор

- Mercedes E200 BlueEfficiency Avantgarde

NAJVISOKO NIVO NA OPREMA

- 100kw (136ps) , 7G Tronic

- Start/Stop system

- NAVI/DVD/AUX/USB/Bluetooth/SdCard

- Bi-Xenon/Daylight

- Parking senzori / Park assist

- Harman Kardon sound system

- kozen enterier / greaci na sedista

- Ambient light

- 4 letni i 4 zimni gumi

MOZE ZAMENA ZA DRUGO VOZILO SO VASA DOPLATA (ne postaro od 2010ta)

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Mercedes
Автомобил модел E200
Гориво Нафта
Година 2011
Менувач Автоматски
Километри 190000
Статус Се користи

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.