Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Mercedes ml270cdi Физичко лице

пред 5 месеци Автомобили - Теренско 4х4 (SUV)  Prilep

-- ден

  • Mercedes ml270cdi | Prilep, Македонија, zaprodazba.mk
  • Mercedes ml270cdi | Prilep, Македонија, zaprodazba.mk
  • Mercedes ml270cdi | Prilep, Македонија, zaprodazba.mk
  • Mercedes ml270cdi | Prilep, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Prilep
Цена: -- ден По договор

Registiran do juni 2020 godina 4 novi gumi nov akumulator kontakt 078447391

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Mercedes
Автомобил модел ml270cdi
Гориво Нафта
Година 2000
Менувач Steptronic / Tiptronic
Километри 250.000
Статус Се користи

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.