Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Mercedes Sprinter 213 CDI 2010 god Auto king Vinica Stip Претпријатие

пред 1 година Автомобили - Друго  Vinica
Локација: Vinica
Цена: 1 ден

Vo odlicna sostojba karoseriski motor i menjac top na gumi odlicno spremno za na pat bez nikakvi dodatni vlozuvanja vo nego.Dimenzii na prikolka 3,5m so 2,1m nosivost 3500kg

Tel za kontakt

0714441444


 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.