Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Mikser za beton MAN 26272 DFTM29 1995god Pazar5 Претпријатие

пред 1 година Автомобили - Камиони, земјоделски и градежни возила  Vinica

-- ден

  • Mikser za beton MAN 26272 DFTM29 1995god Pazar5 | Vinica, Македонија, zaprodazba.mk
  • Mikser za beton MAN 26272 DFTM29 1995god Pazar5 | Vinica, Македонија, zaprodazba.mk
  • Mikser za beton MAN 26272 DFTM29 1995god Pazar5 | Vinica, Македонија, zaprodazba.mk
  • Mikser za beton MAN 26272 DFTM29 1995god Pazar5 | Vinica, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Vinica
Цена: -- ден По договор

Mikser za beton MAN 26272 DFTM29 1995god, dizel,198kw

Dozvolena nosivost 14250kg

Mesta za sedenje 2


 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.