Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Mobilen a5v2017 samsung hold vodootporen Физичко лице

пред 9 месеци Технологија - Мобилни телефони  Skopje

6,500 ден

  • Mobilen a5v2017 samsung hold vodootporen | Skopje, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 6,500 ден

Samsung a5 2017 vodootporen model boja zlatna 100 posto socuvan kako nov super kamera 16mp zadna i predna 16mp

Дополнителни детали

Статус Се користи
Електронски Бренд Samsung

Ознаки:

samsung a5

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.